Prezime i ime

 


 

Name

 


 

Nadimak

Nickname

Maki


 

Datum rodjenja

Date of birth

31.10.1985.


 

Težina

Weight

49 kg


 

Visina

Height

162 cm


 

Akademija

Academy
 

BJJK & MMA klub "Sekutor"

BJJ & MMA Club "Secutor"

Adresa

Address

Beograd, Srbija

Belgrade, Srebia

 

Rezultati u  BJJ-Grapplingu i ostalim borilačkim veštinama

 

Results in BJJ&Grappling and other Martial Arts

 

 
  • II mesto "Prva rvačka liga za žene Srbije" - Rvanje slobodnim stilom, seniori, -54kg, 10.12.2016, Beograd

  • I mesto "Grappling prvenstvo Srbije 2016" - Grappling NO GI, -53kg, seniori; Beograd, 27.11.2016.

  • III mesto "NAGA Germany Championship" GI, seniori elite , -60kg, Limburg, 28.05.2016.

  • III mesto "Belgrade Open Jiu Jitsu Championship" GI, seniori plavi pojas, +60kg, Beograd 28.03.2015.

  • II mesto "BJJ East European Open 2014", ADULT BLUE BELTS FEMALE, -58,5 kg, Zagreb 15.05.2014

  • III mesto - Grappling NO GI prvenstvo Srbije za seniore 2012, -53kg, Stara Pazova, 01.04.2012

  • III mesto - Grappling GI prvenstvo Srbije za seniore 2012, -53kg, Stara Pazova, 01.04.2012

Zvanja u borilačkim veštinama

Level in Martial Arts

BJJ ljubičasti pojas (09.05.2015.)

Braon pojas karate Shoto Kan

BJJ Purple Belt, Brown Belt Karate

Komentar

Comment


 

 

Fotografije - Video
 

Photos - Video